Few snacks are as delicious as this tasty rice crispy treat! This item comes individually wrapped and includes a full-color label. Whether at work, school, or out running errands, this product will always come in handy when a bit of hunger strikes and you need a quick snack. If you'd like to advertise your company or business's logo, brand name, or message then be sure to check out our customization options.
Quantity | 250 | 500 | 1000 |
---|---|---|---|
Unit Price | $1.60 | $1.55 | $1.50 |
Sales Price | $1.55 | $1.50 | $1.50 |
Quantity | 1 |
---|---|
List Price | $60 |